O FIRMIE

KILKA KRÓTKICH INFORMACJI O FIRMIE MINOR - PRODUCENCIE OGRODÓW ZIMOWYCH ŚLĄSK - ZABRZE

STOLARKA ALUMINIOWA

Przyjazna firma tworzona przez ludzi – czyli o nas

Firma Minor zapewni Państwu dostęp do wszelkiego rodzaju produktów z aluminium. Materiał ten ma bogate i wszechstronne zastosowanie w budownictwie. Dzięki współpracy z naszą firmą, mogą Państwo liczyć nie tylko na profesjonalne usługi i doskonałą obsługę, ale przede wszystkim na wybór najlepszych produktów dostępnych na rynku.Warto postawić na dobrych fachowców, którzy oprócz ogromnego doświadczenia oferują skuteczne, oryginalne i optymalne rozwiązania. To się po prostu opłaca na długie lata!Bez względu na rodzaj przyjętego zlecenia zawsze stawiamy na jakość, dokładność i bezpieczeństwo. Dbamy o jak najwyższy poziom obsługi Klienta – na każdym etapie współpracy mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm i odpowiedzialne podejście.

Priorytetem jest dla nas zaprojektowanie i wykonanie zlecenia zgodnie ze wszelkimi wymaganiami. Jeśli w okresie jesienno-zimowym brakuje Państwu widoku pięknej zieleni za oknem – zapraszamy do sprawdzenia naszych ogrodów zimowych. Dbamy o to, by każdy z potencjalnych Klientów znalazł w ofercie interesującą go usługę

Aluminium to nie tylko trwały i solidny materiał, z którego można wykonać drzwi i aluminiowe profile okienne dające izolację termiczną. To również doskonały produkt, który daje bardzo dobre efekty przy realizacji zewnętrznych i wewnętrznych fasad budynków i ścian osłonowych – zachęcamy do zapoznania się z galerią, gdzie odnajdą Państwo efekty niektórych z ostatnio wykonanych zleceń.

W naszej ofercie znajdziesz:

Ogrody zimowe i oranżerie to kwintesencja kontaktu nowoczesnego człowieka z naturą. Każdy z nas z utęsknieniem czeka na promyki wiosennego slońca. Dzięki naszym ogrodom zimowym możesz cieszyć się słońcem już zimą wśród bujnej kwitnącej zieleni. Polecamy smak aromatycznej kawy w ciepłej oranżerii – wyśmienite miejsce na spotkania towarzyskie!

Systemy fasadowe – fasady aluminiowe i aluminiowo-szklane są idealnym rozwiązaniem we współczesnej architekturze. Niezwykle lekkie i trwałe w porównaniu z klasycznymi przeszkleniami. Nowoczesny wygląd i funkcjonalność naszych systemów fasad aluminiowych odnajdziesz w wielu koncepcjach architektonicznych na terenie całego Śląska

Stolarka okienna i drzwiowa jest bardzo istotnym elementem architektonicznym. W miejscach użytkowania publicznego (szkoły, instytucje ) wymagane są trwałe rozwiązania zachowujące swą szczelność nawet po kilkunastu latach funkcjonowania. Trwałe i niezawodne – to trafne określenie naszej aluminiowej stolarki okiennej i drzwiowej. Drzwi z aluminium po kilku latach zamykają się tak samo jak w dniu montażu. Zaufaj TRWAŁYM rozwiązaniom.

… są idealnym uzupełnieniem Państwa tarasu. Nie tylko chronią przed wiatrem i złą pogodą, lecz są również prawdziwą ozdobą. Polecamy szczególnie zabudowy balkonów i BASENÓW. Aluminiowe zadaszenia basenów pomagają utrzymać czystość basenów i pozwalają swobodnie pływać podczas deszczu…

Opinie

Zadowolony klient tak naprawdę odzwierciedla jakość naszych realizacji. Wieloletnie doświadczenie w pracy z aluminium zostało już wielokrotnie docenione przez naszych odbiorców. Satysfakcja z tak dobrych opinii szczerze nas cieszy i dodaje nam sił do nowych realizacji. Zostań naszym zadowolonym klientem – sprawdź naszą jakość.

„Realizacja została wykonana zgodnie z projektem i wyznaczonym czasem. Fasada aluminiowa zgodna w najmniejszych szczegółach z projektem zasługuje na najwyższe słowa uznania”

WSZINS Tychy

„Lekkie aluminiowe przeszklenie wykonane prze Firmę Minor wniosło dosłownie wiele światła do naszego Centrum Handlowego. Fachowo wykonana usługa cieszy nas do dnia dzisiejszego. Warto postawić na fachowców z branży aluminiowej stolarki okiennej”

C.H. Honoratka

Ogród zimowy wykonany przez Firmę Minor to doskonałe uzupełnienie mojego domu. Nigdy wcześniej nie pomyślałam, że można tak uzależnić się od widoku słońca i pejzażu za moim oknem. Pokój gościnny zamieniłam na ogród zimowy. Nie ma nic bardziej przyjemnego od spotkania z przyjaciółmi w moim zimowym ogrodzie. Polecam!!!

ZAKOCHANA w ogrodzie zimowym

essay writing service