ZABUDOWA BASENÓW

STOLARKA ALUMINIOWA

ZABUDOWA BASENÓW ZADASZENIA BASENÓW

Przykrycia i zadaszenia basenów są szczególnie ważne, gdy w okolicach bawią się małe dzieci. Dobrym rozwiązaniem jest specjalne urządzenie pływające, włączające alarm, kiedy w basenie znajdzie się przedmiot o ciężarze powyżej 4-5 kg. Odpowiednio do pory roku basen ogrodowy można przykryć inną przesłoną: latem folią, która chroni przed stratami ciepła w nocy, na zimę mocną tkaniną gumowaną.

Pozwalają zaoszczędzić nawet 60% kosztów ogrzewania i czyszczenia wody

Zabudowy wykonujemy z trwałych profili aluminiowych typu żaluzjowego lub segmentowe przesuwane, z napędem ręcznym albo automatycznym, sterowane pilotem. Zadaszenie w połączeniu z bezpośrednim podgrzewaniem wody basenowej umożliwia korzystanie z kąpieli w basenie odkrytym nie tylko latem, ale także jesienią i wiosną. Występuje w nich tzw. efekt szklarniowy: przestrzeń między zwierciadłem wody i przykryciem działa jak izolator.

Zadaszenia basenów to funkcjonalne i efektywne rozwiązanie pozwalające przedłużyć sezon kąpielowy oraz zabezpieczyć basen przed zanieczyszczeniami.
W naszej ofercie znajduje się wiele modeli zadaszeń w standaryzowanych wymiarach. Realizujemy także  projekty nietypowe i wykonujemy konstrukcje wg indywidualnych projektów.

Przedłużenie sezonu kąpielowego

Zadaszenia przedłużają sezon kąpielowy o kilka miesięcy. Umożliwiają korzystanie z basenu od późnej wiosny do wczesnej jesieni w przypadku nie ogrzewanej wody. Przy dodatkowym ogrzewaniu realny sezon kąpielowy trwa 3 kwartały.

POPROŚ O WYCENĘ 

 

essay writing service